Trafik Eğitimleri Devam Ediyor

Malatya Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan trafik tedbirlerinin yanında eğitim faaliyetleri de düzenleniyor.

Trafik Eğitimleri Devam Ediyor Malatya Eğitim

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından eğitim faaliyetleri de düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Barbaros İlkokulu-Ortaokulu, Pinokyo Anaokulu, Ayyıldız Anaokulu ve Kalem Ağaç Anaokulu öğrencilerine yönelik eğitim semineri düzenlendi. Eğitimlerde öğrenci servislerine binme ve inme kuralları, kaldırımdan yürüme, karşıdan karşıya güvenli geçiş, emniyet kemeri ve çocuk koltuğu kullanımı konuları anlatıldı. Düzenlenen eğitimlere 577 öğrenci katıldı.

Ayrıca resmi kurumlarda araç sürücüsü olarak görev yapmakta olan personele yönelikte eğitim düzenlendi. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde düzenlenen eğitimlere toplam 27 personel katıldı. Eğitimlerde trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla uyulması gereken kurallar, emniyet kemeri kullanımı, trafik işaret ve levhalarına uymanın önemi, hız, takip mesafesi, duraklama ve park etme kuralları anlatıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 839
Bu Ay : 3323
Toplam : 3323

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom