CHP Akçadağ İlçe Teşkilat Kongresi

CHP Akçadağ İlçe Teşkilatı'nın kongresinde, mevcut başkan Ali Aslan, yeniden seçilerek güven tazeledi.

CHP Akçadağ İlçe Teşkilat Kongresi Malatya İlçe

Akçadağ Öğretmen evinde gerçekleştirilen kongrede, 123 delegenin tamamı oy kullandı. Tek listeyle gidilen seçimde, katılan delegelerin tamamının oyunu ayan Ali Aslan, yeniden bu göreve getirildi. Kongrenin açılış konuşmasını yapan CHP Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan, “2012 yılında sizlerin oylarınızla seçilen örgütümüz üç yıl içerisinde gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmüştür" dedi.

CHP İl başkanı Enver Kiraz'da, kongre ile ilgili bilgi verdi. Kiraz, "Biz şu anda kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz. Aralık ayında il kongremizi gerçekleştireceğiz. Ocak ayında da büyük kurultayımızı gerçekleştireceğiz. Kongrelerimizin hep ayrı bir önemi var, buradaki yönetim değişiklikleri hepsi bir hizmet yarışı ve partiye hizmettir. Bizim için asıl olan, bizim hep birlikte verdiğimiz mücadeledir” diye konuştu.

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün tutuklanmasına da tepki gösteren Kiraz, “Basına uygulanan sansürlere baktığımızda, karartmalara baktığımızda, kayyumlara baktığımızda basını özgür olmayan bir ülkenin, halkının da özgür olması mümkün olmadığını düşünüyoruz.

Daha dün Türkiye’de yıllardır, en saygın gazetesi olan Cumhuriyet gazetesi iki yazarı tutuklandı. Uzun süredir devam eden bir zlüm var, herkes susturulmaya çalışılıyor, herkes düşüncesinde dolayı cezalandırılmaya çalışılıyor, bu hukuksuzluğun karşısında Cumhuriyet Halk Partisi duracaktır" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 739
Bu Ay : 2268
Toplam : 2268

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom