Görevde Yükselme Kursu Açıldı

Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi tarafından memur ve hizmetlilerin görevde yükselme sınavına hazırlanması için hazırlık kursu açtı.

Görevde Yükselme Kursu Açıldı Malatya Haber

Polis Amca İmam Hatip Ortaokulu’nda 21 Kasım’da başlayan kurs, 1 Aralık tarihine kadar hafta sonları açık olacak. Saat 12.00 ile 16.30 arasında eğitim verecek olan kursla ilgili açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım Eğitim-Bir-Sen olarak bir ilke daha imza attıklarını belirterek üyelerin kariyer yolculuklarında yanlarında olduklarını söyledi. 

Genel Merkez tarafından hazırlanan Memur ve Hizmetlilerde Görevde Yükselme Sınavına Hazırlık kitaplarından sonra şimdide sınava hazırlık kurslarını başlattıklarını belirten Yıldırım, “Bu kursu açmaktaki amacımız memur ve hizmetli üyelerimizi bir üst göreve hazırlamaktır. Daha önce aday öğretmenlere hazırlık amacıyla ücretsiz sınava hazırlık kitabı dağıtılarak hizmet sendikacılığı farkını yaşatan Eğitim-Bir-Sen, üyelerinin sınavlarda gösterdiği başarıda hizmetlerinin karşılığını almıştı” dedi.

Eğitim-Bir-Sen üyelerine kariyer yarışında hizmet sendikacılığı farkını bir kez daha yaşatmak için yeni adımlar attıklarını kaydeden Yıldırım, “Eğitim-Bir-Sen, Memur ve Hizmetliler de Görevde Yükselme Sınavına Hazırlık için oluşturulan dersliklerde yüz yüze eğitim devam etmektedir. Gördüğünüz gibi Eğitim-Bir-Sen ücret sendikacılığıyla birlikte hizmet ve akademik sendikacılığın da en güzel örneklerini gerçekleştirmektedir. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere bu faaliyetlerin yapılmasına katkı sunan herkese şükranlarımı sunuyorum, sınava girecek üyelerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 710
Bu Ay : 1228
Toplam : 1228

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom