Mezbahanenin Temeli Törenle Atıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanşehir ilçesine Avrupa Birliği (AB) standartlarında yapılacak olan mezbahanenin temeli, düzenlenen törenle atıldı.

Mezbahanenin Temeli Törenle Atıldı Malatya İlçe

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Doğanşehir Kaymakam Vekili ve Akçadağ Kaymakamı Serdar Demirhan, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdürü, Genel Müdür Yardımcıları, daire başkanları, şube müdürleri, şirket genel müdürleri ile kalabalık vatandaş topluluğunun katıldığı temel atma töreninde kısa konuşmalar yapıldı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük yaptığı konuşmada, temelini attıkları mezbahanenin hayırlı olmasını dileyerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür etti. Doğanşehir için güzel bir hizmetin temelini attıklarını belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da bütün ilçelere AB standartlarına uygun mezbahaneler yapacaklarını belirterek, “Mezbahanenin yer teslimini Doğanşehir Belediyemiz yaptı. Şimdi temelini attık, inşallah önümüzdeki yıl burası hizmete girecek.

Biz bütün hizmetlerimizi, standartları yüksek, Avrupa Standartlarına uygun şekilde yapıyoruz. İnşallah bu mezbahane Doğanşehir bölgemizin bütün beldeleri ile birlikte hizmet vereceği güzel bir eser olur. İçerisinin tefrişatları ve çevre düzenlemesi ile birlikte her ilçemize yapılacak olan bu eser 800 bin TL’yi bulacak” diye konuştu. Vali Süleyman Kamçı ise güzel bir hizmetin temelini attıklarını belirterek, “Aslında fenni mezbahalar modernleşmenin gereği olarak her ilçede yapılmaya başlandı, Büyükşehir Belediyemize bu anlamda teşekkür ediyorum. Bu güzel hizmetin Doğanşehir ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Doğanşehir Mezbahanesi’nin temeli, Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük tarafından atıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 66
Bu Ay : 3510
Toplam : 3510

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom