Sokaklarda Temizlik Çalışması Yapılıyor

Battalgazi Belediyesi tarafından kilit taş ve kaldırım düzenleme çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda temizlik çalışması yürütülüyor.

Sokaklarda Temizlik Çalışması Yapılıyor Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde 46 sokakta kilit taş ve kaldırım düzenleme çalışmaları başlatmıştı. Çalışmaların tamamlandığı sokaklarda sürdürülen temizlik çalışmalarını Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan yerinde denetledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın temizliğe ve düzene büyük önem verdiğini belirten Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan, kilit taş ve kaldırım düzenlemesi yapılan sokaklarda temizlik çalışması yaptıklarını ifade etti. Mahalle sakinlerinden Ufuk Tosik, Battalgazi Belediyesi’nin çalışmalarından son derece memnun olduklarını belirterek, “Mahallemiz önceki haliyle kıyaslandığında çok güzel oldu. Halk olarak bundan memnunuz. Battalgazi Belediyemize teşekkür ediyorum. Bu güzel çalışmalarının devam etmesini bekliyorum. Mahallemizin bu hizmetlere ihtiyacı vardı. Çok şükür mahallemizde kaldırım çalışmaları yapıldı. Temizlik çalışmalarını özellikle beğeniyorum. Her gün bir görevli arkadaşımızın mahallemizi temizliği yapması oldukça güzel bir olay” diye konuştu.

Yılmaz İnan isimli mahalle sakini de, “Alt ve üst yapı çalışmalarından oldukça memnunuz. Yapılan çalışmalardan dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür ederiz. Üç yıldır bu mahallede esnaflık yapıyorum. Bakım ve temizliği oldukça önemsiyorum. Oldukça güzel hizmet veriliyor. Verilen hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 794
Bu Ay : 4592
Toplam : 4592

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom