N. Soykan Tesisleri Kullanıma Açılıyor

PTT 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’un antrenmanlarını yaptığı ve Ekim ayında zemini yenilenen Nurettin Soykan Tesisleri'nin Kasım ayı sonunda kullanıma açılacağı ifade edildi.

N. Soykan Tesisleri Kullanıma Açılıyor Malatya Spor

Orduzu Pınarbaşı’nda bulunan Nurettin Soykan Tesisleri’ne bağlı doğal çim sahanın zemini bozulduğu için 2014 Nisan ayından itibaren kullanıma kapatılmıştı. O tarihten bu yana çalışmalarını Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) idman sahalarında yapan Yeni Malatyaspor, uzun bir aradan sonra kendi tesislerine kavuşuyor.

1 ay önce rulo çimle zemini yenilenen Nurettin Soykan Tesisleri antrenman sahalarında bakım işlemleri sürerken, zeminin Kasım ayı sonu itibariyle kullanılabilecek duruma geleceği açıklandı.

Serimi yapıldıktan sonra havaların da yağışlı gitmesiyle birlikte kısa sürede kullanılabilecek duruma gelen çim zeminin gerekli bakımları belediye ekipleri tarafından yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri aynı zamanda sahaların peyzaj çalışmasını da yaptı. Nurettin Soykan Tesisleri antrenman sahaları belediye ekipleri tarafından ağaçlandırılarak, etrafı tel örgüyle çevrildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 97
Bu Ay : 4526
Toplam : 4526

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom