Valiye Amaçlarını Anlattılar

Malatya Gençlik Kurulu Derneği, Malatya Valisi Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti.

Valiye Amaçlarını Anlattılar Malatya Kültür-Sanat

Malatya Gençlik Kurulu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bayduz ve yönetim kurulu üyeleri Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bayduz, derneğin amaçlarından bahsetti.

Bayduz, “Amacımız, insan şiarı ile yola çıkan bir gençlik yetiştirmek, kültürel değerlere önem veren gençlik yetiştirmek, insanlara sevgi, saygı ve hoşgörü ile yaklaşan bir gençlik yetiştirmek, birlik ve beraberliği benimsemiş bir gençlik yetiştirmek. Gençliğe güvenen her platformda destekleyen bir oluşum olmak.

Düşündüklerini özgürce ifade etmelerine fırsat veren her fikre saygılı olan bir oluşum olmak, gençliğin politika ile ilgilenmesini sağlayan geleceğin yöneticilerini oluşturma arzusunda olan bir oluşum olmak, gençlere kendilerini kanıtlama fırsatı veren öz güvenin kazandırmayı amaçlayan bir oluşum olmak, gençlere yetki ve sorumluluk veren bir oluşum olmak” dedi.

Bayduz, “Milletimizin ülkesiyle ve devletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan, geçmişten gelen tüm değerlerimizi koruyarak ve onlara her koşulda sahip çıkarak, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak ve hatta bu hedefi aşabilmek için gerekli her çabayı gösterecek bir gençlik yapılandırmasıyız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 172
Bu Ay : 8231
Toplam : 8231

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom