D-8 Sekreteri Çakır'ı Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret eden D-8 Ülkeleri Genel Sekreteri Dr. Seyed Ali Mohammad Mousavı, Malatya’ya hayran kaldı.

D-8 Sekreteri Çakır'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde UCLG-MEWA, Türk Belediyeler Birliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ve Konsey Ortak Toplantısı, Çevre Komitesi Toplantısı ve Sürdürülebilir Kentler Forumu'na katılmak üzere Malatya’ya gelen D-8 Genel Sekreteri Dr. Seyed Ali-Mohammad Mousavı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla anlaşma imzalamak üzere Malatya’ya geldiğini belirten Mousavı, misafirperverliğinden dolayı Çakır’a teşekkür etti. Programlar çerçevesinde Türkiye’deki şehirleri gezdiklerini ifade eden Mousavı, bu vesile ile Malatya’yı da gezme fırsatı bulduğunu belirterek, “Gerçekten alt yapı ve üst yapı olarak gelişmiş bir şehre sahipsiniz. Bunun arkasında da sizin yönetiminizin olduğunu istişare ettik” dedi. 

Mousavı, Malatya’yı çok beğendiğini belirterek, daha sonra ailesiyle birlikte Malatya’ya geleceğini söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, Mousavı’ye Malatya ile ilgili bilgiler verdi. Çakır, Malatya’nın büyükşehir süreci ve hizmet alanları ile ilgili de bilgiler verdi. Başkan Çakır, ziyaret anısına Mousavı’ye kayısı kristali ile kuru kayısı ve Malatya ürünleri hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 833
Bu Ay : 7979
Toplam : 7979

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom