Kazancıoğlu'ndan Seçim Değerlendirmesi

1 Kasım seçimlerinde MHP Malatya Milletvekili Adayı olan Şinasi Kazancıoğlu, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Kazancıoğlu'ndan Seçim Değerlendirmesi Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1. sıra Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile seçim sürecinde kendisi ile birlikte sahada mücadele eden MHP teşkilatlarına teşekkür etti. Kazancıoğlu, “7 Haziran 2015 genel seçimleri sonrasında 1 Kasım’da yapılmak üzere alınan yasal zorunluluktan kaynaklanan erken seçim kararı sonrasında, sevdalısı olduğumuz Türkiye'mize, Malatya'mıza ve kutlu ülkü davamıza hizmet etmek, bu asil millete vekil olmak üzere çıkmış olduğumuz yolculukta, mensubu bulunmaktan büyük onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden Malatya 1. Sıra adaylığım genel merkezimiz tarafından uygun görülmüştü.

Adaylığımızın açıklanması ile birlikte 45 gün gibi kısa bir süre içinde, Malatya’da başlatmış olduğum seçim çalışmaları 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılan seçimler ile sonuçlandı. Seçim sürecinde sevdalısı olduğumuz Türkiye'miz ve kutlu ülkü davamız tek dayanağı olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bölünmez bütünlüğünün korunması ve ilelebet yaşatılması adına doğru bildiklerimi Malatyalı hemşehrilerimizle paylaşma imkanı buldum. Alınan sonuçlar Malatya adına sizleri temsil etmek için beni Türkiye Büyük Millet Meclis'ine taşımaya yeterli olmadı.

1 Kasım seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olması en büyük dileğimdir” dedi. Malatya’dan milletvekili seçilen Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar ve Bülent Tüfenkci ile Veli Ağbaba'yı kutlayıp, başarılar dileyen Şinasi Kazancıoğlu,

“Malatya’ya hizmet için üstün bir gayret içerisinde olacaklarına inanıyorum. Malatya’dan şahsımı milletvekilliği adaylığı gibi çok büyük sorumluluk gerektiren bir görevle taltif ederek onurlandıran, MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’ye şahsında, partimizin tüm genel merkez yöneticilerine, Malatya'da birlikte çalıştığımız il ve ilçe başkanlarımıza, il ve ilçe kadın kolları başkan ve üyelerimize, tüm parti yöneticilerimize, Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanı ve tüm teşkilat mensuplarımıza, birlikte seçim çalışması yürüttüğümüz partimizin milletvekili adayı arkadaşlarıma, tüm ülkücü dava arkadaşlarıma, aday olduğum andan seçim günü son ana kadar geçen süreçte her zaman yanımda olan ve beni destekleyen, sivil toplum kuruluşlarına, sendikalara, tüm dostlarıma, Malatya'mızın her köşesinde el ele, gönül gönüle, omuz omuza olduğumuz Malatyalı hemşehrilerime, basınımızın değerli temsilcilerine partime ve şahsıma göstermiş oldukları teveccüh için teşekkürlerimi ve saygılarımı arz ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 955
Bu Ay : 1578
Toplam : 1578

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom