BBP'lilerden MGTC'ye Ziyaret

Seçimlere kısa bir süre kala Malatya’da da siyasiler çalışmaları hızlandırdı. Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayları, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC) ziyaret etti.

BBP'lilerden MGTC'ye Ziyaret Malatya Siyaset

BBP Adayı Av. Sema Altuntaş ve diğer adayları seçim ziyaretleri kapsamında, MGTC Başkanı Mikail Pelit’i ziyaret etti. Burada konuşan Cemiyet Başkanı Pelit, seçimlere kısa bir süre kaldığını belirtti. Pelit,“Sonuç ne olursa olsun mutlaka demokrasinin kazanması gerekiyor. Hukukun işlediği özgür medyanın olduğu bir Türkiye’yi hayal ediyoruz. Sıkıntılı süreçler yaşıyoruz bu aralar. İnanıyoruz ki bu süreçler 1 Kasım seçimlerinin ardından sona erecektir” diye konuştu.

BBP’li Milletvekili adaylarından Sema Altuntaş ise “7 Haziran’da halk iktidara sandıkta cevabını vermiştir. 1 Kasım’da da yine aynı şekilde cevabını vereceğini düşünüyoruz. Tüm yanlış politikalar nedeniyle ülke bu halde. Türkiye gittikçe bir kaos ortamına sürükleniyor. Ve vatandaşlar halk arasında bir kamplaşma güdülüyor. Herkesi birliğe, Büyük Birliğe davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 987
Bu Ay : 4785
Toplam : 4785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom