Şahin'den, Yeşilyurt İlçesine Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, milletin istikrarın, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin sürmesi için Ak Parti'ye dua ettiklerini ifade etti.

Şahin'den, Yeşilyurt İlçesine Ziyaret Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Gündüzbey ve Yeşilyurt'ta esnafları, Yeşilyurt Ziraat Odası ve Yeşilyurt Din Görevlileri Vakfı’nı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, oda ve vakıf ziyaretinde bulunan Şahin, 1 Kasım seçimlerine kısa bir süre kalırken, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde 7 Haziran'a benzemeyen birçok yönleri gördüklerini ifade etti.

Milletin istikrarın, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin sürmesi için kendilerine dua ettiklerini kaydeden Şahin, "Vatandaşlarımızdan 7 Haziran öncesinde özellikle 'AK Parti'ye bir dersin verilmesinin şart olduğunu' düşünen kesim, bizi tabiri caiz ise dilleriyle döverken bugün bakıyoruz o sözler tamamen duaya dönüşmüş. 'İstikrarımızı daim olsun' diyorlar.

'Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimizde sabit olsun' diye dua ediyorlar" diye konuştu. 7 Haziran'da verilmek istenen mesajı çok iyi aldıklarını dile getiren Şahin, “Biz, asıl verilen mesajı 7 Haziran'da gerçekten en iyi şekilde aldık ve üzerimize düşeni yaptık. Vatandaşımızda bunun karşılığında geride bırakmış olduğumuz 4,5 aylık süre içerisinde o dersin, o cezanın çok ağır olduğunu kendileri de fark etmekteler. Bize değil, Türkiye'mize, yeni yetişen nesillerimize, geleceğimize ve bütün özellikle İslam coğrafyasında akan kanın durması için hassaten bu uğurda bedenini ortaya koyan AK Parti kadrolarının bunu hak etmediğini de zaten söylüyorlar" dedi

“DEVASA DESTEKLER VERDİK"

Şahin, tarım ve hayvancılığa AK Parti iktidarları döneminde devasa destekler verildiğini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini belirtti. Şahin, "Gübre ve yem desteğinde KDV'nin kalkması konusu seçim beyannamemizde yer alıyor. Diğer desteklemelerimiz de devam ediyor. Genç ve kadınlarımızdan yine bu sektörle uğraşanlara 50 bin TL karşılıksız destek verilecek.

İşlerini yeni kuracak olan gençlerimize verilen destekler var. O yetmedi, faizsiz ve 3 yılda ödemesiz 100 bin TL destek verilecek. Amacımız, gerçekten tarımla iştigal eden insanlarımızın yaşamış olduğu bölgelerde, o toprakları, o bölgeleri, o mekanları sahiplenen insanlarımız var ise, onların hayatlarının daha da kolaylaştırılabilmesi için, oraların daha da cazip hale gelebilmesi için önlerindeki engelleri kaldırmak” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 204
Bu Ay : 4002
Toplam : 4002

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom