Aslanoğlu Akçadağ'ı Ziyaret Etti

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli olduğunu söyledi. Aslanoğlu, “Uçurumun kenarından ülkeyi hep birlikte çıkaracağız” dedi.

Aslanoğlu Akçadağ'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, genel seçim çalışmaları kapsamında Akçadağ ilçesi ve ilçeye bağlı Doğanlar, Taşolar, Sakalıuzun, Çobanuşağı, Kolköy, Küçükküme, Esenbeyli ve Doğantepe mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen ve çapa motoru süren Aslanoğlu, sorun ve istekleri dinledi. Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Aslanoğlu, 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Çiftçilik yapan vatandaşlar, kayısıdan yana yüzlerinin gülmediğini ifade ederek, "Allah'ınızı seviyorsanız, kurtarın bizi bundan. Psikolojimiz bozuldu" dedi.

Aslanoğlu ise, "Senin kayısına değer vermezlerse olacağı bu. Elazığ'a 110 lira, Karadeniz'e 170 lira, Malatya'ya 41 lira. Kayısı yanıyor pahalı satamıyorsun, kayısı yanmıyor, ucuz oluyor, o da para etmiyor. Diğer partiler bizim seçim bildirgemizden birçok şeyi kopyalayıp, halka sunuyorlar. Geçen seçimde 'kaynak nerede?' diye sordular, şimdi baktık ki, kendileri de aynı vaatlerle öne çıkıyorlar. Demek ki bu ülkede kaynak var, demek ki bu ülkede her şeyi yapacak kaynak var. Partimizde bunu dikkatlice irdeleyip, halkımıza sunuyor" şeklinde konuştu.

1 Kasım seçimlerinin Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli olduğunu kaydeden Aslanoğlu, "Türkiye, şu anda ince bir noktada. Şapkamızı önümüze koyup, hepimizin düşünmesi lazım. Uçurumun kenarındayız. Uçurumun kenarından hep birlikte bu ülkeyi çıkarmamız lazım" ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 653
Bu Ay : 7450
Toplam : 7450

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom