Önemli Kazanımlara İmza Attık

Sosyal devletin bütün unsurlarının AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin gördüğünün altını çizen AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, “Sosyal devlet anlayışını düstur edinen partimiz son 13 yılda bu noktada büyük ve önemli kazanımlara imza attı” dedi.

Önemli Kazanımlara İmza Attık Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Arguvan ilçesini ziyaret eden Milletvekili Yaşar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamalar esnasında Türkiye’nin AK Parti ile ilk defa sosyal devletle tanıştığını belirten Yaşar, 13 yılda yapılan tüm bu yatırım ve dönüşüm çalışmalarının AK Parti’nin tek başına iktidar olması ile gerçekleştirildiğini kaydetti. Bu doğrultuda esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen Nurettin Yaşar, daha güçlü bir Türkiye için el ele verilmesini gerektiğini vurguladı.

“GÜN, DAYANIŞMA GÜNÜDÜR”

“Biz iktidara geldiğimiz ilk günden beri kendi vatandaşını tehdit olarak gören devletçi yaklaşım yerine, farklılıkları zenginlik olarak kabul eden, vatandaşı ve vatandaşa hizmeti esas alan bir anlayışı yürürlüğe koyduk” diyen Yaşar, “İnsan haklarının korunması ve geliştirilmesi alanında da günümüz dünyasında geçerli kriterleri esas alan düzenlemeler yaptık. Yine kamu reformları kapsamında yargı alanında da çok önemli düzenlemeler yaptık. Kalkınma hamlelerimize paralel olarak terörle mücadele, demokratikleşme ve hukuk alanlarında dev adımlar attık. Biz bu dev adımları atarken, Türkiye’yi kaosa sürüklemek isteyenler olduğunu görüyoruz. Bildiğiniz gibi ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu noktada teröre karşı omuz omuza olmamız gerekiyor. Gün, birlik, dayanışma günüdür” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom