Gün Kenetlenme Günüdür

İHH Malatya Şube Başkanı Ömer Derin, Ankara'da meydana gelen ve 95 vatandaşın hayatını kaybettiği bombalı terör saldırısını kınadı.

Gün Kenetlenme Günüdür Malatya Haber

Başkan Ömer Derin terörün bir insanlık suçu olduğunu belirterek, terörün dini, dili, ırkı ve milleti olmadığını ifade etti. Ankara’yı kana bulayan bombalı terör saldırısına tepkisini dile getiren Derin, “Tüm milletimizin başı sağ olsun. Terör bir insanlık suçudur. Terörün dini, dili, ırkı, milleti olmaz. Maalesef ülkemizde son zamanlarda şiddet ve kirli oyunlarla karşı karşıyayız.

Son olarak Ankara’da yaşanan terör olayı, tek kelimeyle ülkemizi kaosa sürüklemek isteyen birtakım çevrelerin gerçekleştirdiği kirli bir senaryodur. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Bu çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler” diye konuştu.

Türk Halkını sağduyuya, birlik ve beraberliğe davet eden Derin “Bunların hedefi ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğini bozmaya yöneliktir. Bu zor günleri birbirimize daha sıkı sarılarak, daha da kenetlenerek aşacağız. Omuz omuza vererek, oynanan oyunları bozacağız. Ülkemizi kaosa sürüklemek isteyen teröre inat, barıştan ve kardeşlikten asla vazgeçmeyeceğiz.

Bu alçak saldırıyı gerçekleştirenler, ülkemizin birlik ve beraberliğini asla bozamayacak. Akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, lanetlemeye devam edeceğiz. Ülkemizin aydınlık geleceğini bombalayanlar er ya da geç hesap vereceklerdir. Bugün birbirimizi suçlama günü değil, birbirimize daha sıkı sarılma günüdür. Halkımıza huzuru, barışı çok görenleri, bu alçakça saldırıyı gerçekleştirilenleri lanetliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 95
Bu Ay : 718
Toplam : 718

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom