Yeşilyurt'ta 500'üncü Nikah Kıyıldı

Yeşilyurt Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’nde bugün 500’üncü nikah kıyıldı. 2015 yılındaki 500’üncü nikahı ise Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat kıydı.

Yeşilyurt'ta 500'üncü Nikah Kıyıldı Malatya Haber

2015 Yılının 500’üncü Nikâhında İki Kardeşin Aynı Anda Nikâh Akdini Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat Gerçekleştirdi

 Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 2015 yılı içerisinde Yeşilyurt Evlendirme Müdürlüğünün 500’üncü nikâhını kıydı. Başkan Polat’ın kıydığı nikâh ile iki kardeş aynı anda nikâh akdini gerçekleştirdi.  Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, genç çiftlere belediyenin evlilik paketini hediye ederek, mutluluklar diledi.

Belediye Başkanı Polat tarafından yöneltilen “Hiç bir baskı ve tesir altında kalmadan evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” şeklindeki soruya karşılıklı evet yanıtını veren Esra-İrfan Erkut ve Suat-Gül Erkut çifti düzenlenen tören ile hayatlarını birleştirdiler. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyen Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt sınırlarımız içerisinde evlenen her çiftimize günün anlam ve önemine binaen çam sakızı çoban armağanı bir hediyemiz var. Bugün nikâh akdini gerçekletildiğimiz genç çiftlerimiz iki kardeş ve aynı anda nikâh akdini gerçekleştirmek için birlikte evlendirme Müdürlüğümüze müracaat etmişler ve aynı anda nikâh işlemlerini gerçekleştirmek istemişler. Üstelik 2015 yılında Evlendirme Müdürlüğümüzün 500. nikâhı bu anlamlı ve özel anlarında birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Çiftlerimize ömür boyu sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.  Genç çiftlerimize Belediyemizin hazırladığı,  üzerinde çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu Kalem, Kuran-i Kerim, İlmihal, Kahve Seti, Çikolata ve Kayısıdan oluşan hediye ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 616
Bu Ay : 5506
Toplam : 5506

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom