Saha Çalışmaları Sürecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu ve Zeki Sarılar, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ü ziyaret ederek, ilçe genelinde bir dizi incelemelerde bulundular.

Saha Çalışmaları Sürecek Malatya Haber

Malatya’nın bütün ilçelerinde yol açma, genişletme, asfaltlama ve bakım-onarım çalışması yaptıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, “Doğanşehir’de de yoğun bir çalışma sezonu geçirdik. Malum kış kapıya dayanmak üzere, güz döneminde Doğanşehir’de neler yapabiliriz, bunu görüşüp konuştuk. Mevsim şartları izin verdiği müddetçe saha çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek” dedi.

Büyükşehir Belediyesi'nin Doğahşehir’de yol hizmetleri noktasında başarılı bir performans ortaya koyduğunu belirten Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, “Bu başarılı grafiğin ortaya çıkmasında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın katkıları büyük. Yol hizmetleri noktasında güzel işler yapıldı. Bu hizmetlerden bütün Doğanşehirliler memnun. Bugünde değerli Büyükşehir Belediyesi yöneticilerimizle birlikte güz döneminde yapılacak çalışmaları ele aldık. Bir takım kararlar aldık. Güçbirliği yapıp eksikleri gidereceğiz” dedi.

Yapılan toplantının ardından heyet, Doğanşehir ilçesi Fındıklı, Polat, Çavuş ve Savaklı mahallerinde incelemelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 207
Bu Ay : 207
Toplam : 207

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom