Patpat Motoru Kullanıcılarına Seminer

Malatya Kale İlçe Kaymakamlığı ve Kale İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçede meydana gelen halk arasında patpat olarak bilinen zirai araçların neden olduğu kazaların önüne geçebilmek amacıyla trafik bilgilendirme semineri düzenlendi.

Patpat Motoru Kullanıcılarına Seminer Malatya Ekonomi

Malatya İnönü Üniversitesi Kale M.Y.O Konferans salonunda düzenlenen trafik bilgilendirme seminerine Kale Kaymakamı Can Memi, İlçe ve Garnizon Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Erkan Güngör, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Akıncı, daire amirleri, köy muhtarları ve patpat (çapa) motoru kullanıcıları katıldı.

Trafik seminerini hazırlayarak sunan Malatya İl Jandarma Komutanlığında görevli Trafik Tim Komutanı Astsubay Murat Dilek il genelinde son beş yılda meydana gelen kazalara dikkat çekti. Dilek, son 5 yılda meydana gelen patpat kazalarında 87 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 453 vatandaşında yaralandığını belirtti.

Astsubay Murat Dilek patpatların asıl üretim ve kullanım amacının bahçe ve tarla işleri olduğunu bu amaç dışına da asla çıkılmaması yönünde patpat kullanıcılarını uyardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 741
Bu Ay : 1259
Toplam : 1259

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom