Tandoğan Mahallesi Park Çalışması

Battalgazi Belediyesi tarafından Tandoğan Mahallesi’nde park yapım çalışmaları devam ediyor. Tandoğan Mahallesi, yapılan çalışma ile içerisinde mahalle müzesinin ve şelalenin yer alacağı bir parka kavuşacak.

Tandoğan Mahallesi Park Çalışması Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Tandoğan Mahallesi’nde sürdürülen park çalışmaları aralıksız devam ediyor. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakuş, Park ve Bahçeler Müdürü Haluk Şener, Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli ve Tandoğan Mahallesi Muhtarı Yusuf Gökalp ile birlikte Tandoğan Mahallesi’nde sürdürülen park çalışmalarını yerinde inceledi.

Burada konuşan Tandoğan Mahallesi Muhtarı Yusuf Gökalp, Tandoğan Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Battalgazi Belediye Başkanıma ve emeği geçen tüm birim müdürlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Başkanımız ve ekibi Tandoğan Mahallesi’yle birlikte diğer mahallelerimizde de güzel çalışmalar yapıyor. Mahallem adına Başkanımız Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, Battalgazi ilçesini mazisine layık istikbale taşımaya devam ettiklerini belirterek, “Tandoğan Mahallesi yeni oluşan bir mahallemiz. Modern anlamda bir mahalle oluşumunda Tandoğan Mahallemize, Park ve Bahçeler olarak ayrılan yerlere gerekli park çalışmaları ve düzenlemeleri yapılmaktadır.

Battalgazi’nin 102 mahallesinde belediye olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Tandoğan Mahallesi’nde de şelaleli bir park anlamında bir düzenlemeye gidiyoruz. Grup parkları oluşturma yoluna da gidiyoruz. Vurduğumuz sondajlarla parklarımızı yerinde sulama ve yeşili koruma adına arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapmaktalar. Tandoğan Mahallesi’ne yapılacak parkın içine mahallenin hafızasını alacak bir müze bölümü yapılacak. Battalgazi'yi mazisine layık istikbale taşımaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1018
Bu Ay : 7102
Toplam : 7102

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom