2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Başladı

Malatya'da 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı başladı. Malatya Özel İbrahim Yücel İlköğretim Okulu’nda da eğitim-öğretim yılının başlaması heyecanı vardı.

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Başladı Malatya Eğitim

Okul Müdürü Rıfat Yücel, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının Türkiye’ye ve Malatya’ya hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, “Bu eğitim yılında mezun olacak öğrencilerimizin ülkemize iyi hizmetler vermesini temenni ediyoruz” dedi.
Uzun bir tatil sürecinden sonra eğitim-öğretim yılının başladığını belirten Yücel, hem öğrencilerin hem öğretmenlerin büyük bir özlem ve bekleyiş içerisinde olduklarını ifade etti.

Geçen yıl başlayan teşvikli öğrenci alımının bu yılda sürdüğünü ve özel okullarda okuyan öğrencilere devlet desteğinin sürdüğünü belirten Yücel, “Biz Milli Eğitim Bakanlığına teşekkür ediyoruz. Özel okulların her yıl resmi okullar içerisindeki sayısı çoğalıyor. 11’inci yılımızı yaşayan bir eğitim kurumu olarak baştan beri beklentimiz bu noktadaydı. Okul olarak biz geçmiş yıllarda olduğu gibi 2015 yılında da TEOG sınavında ciddi başarılar elde etik. Bu konuda Malatya eğitimine katkı sunduğumuzu ve eğitimin çıtasını yükselttiğimizi düşünüyoruz. Bu yıl da TEOG sınavında ciddi başarılar elde ederek ülkemizin başarısına katkı sunacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 127
Bu Ay : 4556
Toplam : 4556

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom