Kaymakam Doğanşehir'i Unutmadı

Bir süre önce Kırıkkale’nin Karakeçili İlçe Kaymakamlığına atanan Murat Irgatoğlu eşi ile birlikte Doğanşehir’i ziyaret etti.

Kaymakam Doğanşehir'i Unutmadı Malatya İlçe

Doğanşehir’de 7 aylık vekalet görevi sürecince halkın gönlünde taht kuran Kaymakam Irgatoğlu, kısa sürede bir çok projeyi de hayata geçirerek adından bahsettirmişti. Doğanşehir’de süper kaymakam olarak bilinen Irgatoğlu, eşi ile birlikte bayram öncesi Doğanşehir’e gelerek ilçeyi ziyaret etti.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ün misafiri olarak ilçeye gelen Irgatoğlu Doğanşehir Hükümet Binası bahçesinde kendisini bekleyen STK temsilcileri daire amirleri ve müdürlerle bir araya gelerek hasret giderdi. Irgatoğlu STK’larla yaptıkları projelerin son durumlarını değerlendirdi. Irgatoğlu burada yaptığı konuşmada Doğanşehir’in kendisi için ayrı yeri olan bir ilçe olduğunu ifade ederek, “İstediğiniz her projeyi burada uygulayacak, her türlü elini taşın altına koyacak insan gücü mevcut, o yüzden çalışma ortamı çok güzel. İnşallah Karakeçili’de de sizlerle birlikte çeşitli kardeş proje çalışmaları yaparız. Doğanşehir’den cok memnunum, hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.
Irgatoğlu, gece Belediye Başkanı Vahap Küçük’ün evinde misafir olduktan sonra Malatya’ya geçti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 892
Bu Ay : 8038
Toplam : 8038

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom