Hokeyde Malatya Rüzgarı

Türkiye Hokey Federasyonu’nun 2014-2015 yılı faaliyet programında yer alan Erkekler Açık alan Hokeyi Süper Lig 2.Etap Müsabakaları 12-18 Eylül 2015 tarihleri arasında Konya’da yapıldı.

Hokeyde Malatya Rüzgarı Malatya Spor

Düzenlenen maçlara Malatya’yı temsilen Anadolu Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Erkek ve Bayan Takımı ile Malatya Hokey Spor Kulübü Erkek Hokey Takımı katıldı. 

Anadolu Ateşi Spor Kulüp Başkanı Savaş Yılmaz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Malatya’yı hokeyde zirvede tutmak için çalıştıklarını söyledi. Yılmaz, “Malatya’yı hokey Süper Liglerinde iki Kulüp, üç takım ile temsil ediyoruz. Türkiye’de hokeyin Süper Liglerinde toplamda sekiz kulüp bulunmakta ve bunun ikisi Malatya kulübü. Bunun bizim için büyük bir başarı olduğunu söylemek istiyorum. Bu branşta ilimizi ülkemizde zirvede tutmak için yıllardır çalışıyoruz ve bunun meyvesini de zamanla daha çok alacağız” dedi.

Konya’da yapılan Süper Lig Müsabakalarına üç takım, elli sporcu ile katıldıklarını ve bir hafta süren müsabakalarda takımlarının toplamda yirmi bir müsabakaya çıktığını ve ligi başarılı bir şekilde tamamladığını ifade etti.
Kulüp Başkanı Yılmaz, 2015 sezonunun tamamlandığını, kasım ayında ise Salon Hokeyi Süper liglerinin başlayacağını, bundan sonra salon müsabakalarına yoğunlaşacaklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 355
Bu Ay : 1884
Toplam : 1884

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom