"Ülke Zor Günler Geçiriyor"

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek 1 Kasım’da Türkiye’yi düzlüğe çıkartabilecek bir yapının oluşması adına ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini söyledi.

Malatya Haber

1 Kasım 2015 erken genel seçimler öncesi seçim çalışmalarına başlayan CHP’de Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, beraberinde eski milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’un oğlu olan 2.sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu ile birlikte Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC) ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak söz alan Cemiyet Başkanı Mikail Pelit, Aslanoğlu isminin kendileri için çok şey ifade ettiğini belirterek, “Mevlüt Aslanoğlu, Malatya’nın her karışında emeği olan bir isim. Sayın Erdem Aslanoğlu’nun da bu nedenle bizim yanımızda çok ayrı bir yeri vardır” dedi.

Daha sonra söz alan CHP Milletvekili Adayı Erdem Hüsnü Aslanoğlu’da rahmetli babasının, Malatya aşkı ve sevgisiyle her zaman hizmet üretmeye çalıştığını belirterek, “İnşallah ben de babam gibi Malatya’ya hizmet etme fırsatı yakalarım” diye konuştu. 

Babasının taşıdığı bayrağı daha yükseklerde dalgalandırmanın en büyük amacı olduğunu ifade eden Aslanoğlu, “Eğer ben onun kadar çalışmazsam, onun kadar Malatya sevgisiyle dolu olmazsam, Malatya’ya sahip çıkmazsam ben o isme ihanet etmiş olurum” dedi.

Cemiyet Başkanı Mikail Pelit’in Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçilmesini de tebrik eden Aslanoğlu, seçilse de seçilmese de bundan sonraki hayatında Malatya’ya önemli hizmetler yapmak istediğini dile getirdi.

Son olarak söz alan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise, erken seçime gidilen bir süreçte Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini ifade etti. Her gün şehit haberlerinin geldiği ve terörün arttığı bugünlerde erken seçime gidileceğini belirten Kiraz, “Biz CHP olarak sağduyulu bir anlayış ile 1 Kasım’da gerçekten ülkenin bu sıkıntılardan kurtarabilecek bir yapının oluşması noktasında, huzur ortamının oluşması adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 508
Bu Ay : 4306
Toplam : 4306

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom