"Gazi ve Şehitlerimizle Gururlanıyoruz"

Gaziler Günü dolayısıyla şehit ve gazi dernekleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiler.

Malatya Haber

Ziyarette konuşan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Taş, “Gaziler Günü dolayısıyla dernek başkanlarımızla birlikte sizleri ziyaret ediyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi. 

Dernek başkanları da, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a gazilere ve şehit ailelerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Son günlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarını lanetliyoruz. Ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Gaziler Günü’nün bu terör olaylarının durmasına vesile olmasını Rabbimizden diliyoruz. Rabbim birlik ve düzenimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermesin” diye konuştular.

ÇAKIR: “GAZİ VE ŞEHİTLERİMİZLE GURURLANIYORUZ”
Türk Milletinin şehit ve gazilere minnet duyduğunu belirten Başkan Ahmet Çakır ise, “Son günlerde ülkemizde yaşanan terör olayları bizlere şehitlik makamının yüksekliğini, gazilerimizin değer ve kıymetini bir kez daha göstermiştir. Ülkemizde yaşanan olaylar bizleri derinden üzmektedir. Ülkemizdeki birliği ve beraberliği böyle günlerde daha da pekiştirmeliyiz. Toplumumuzun her kademesinde şehitlerimize ve gazilerimize ayrı bir değer verilmektedir. Bu vesileyle şehitlerimize bir kez daha rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Bütün gazilerimize de yüce Allah’tan sağlıklı bir ömür diliyorum” sözlerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 279
Bu Ay : 2823
Toplam : 2823

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom