Süs Havuzları ve Çeşmeler Temizleniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan süs havuzları ile çeşmelerde temizlik ve bakım çalışmaları yapılıyor.

Süs Havuzları ve Çeşmeler Temizleniyor Malatya Haber

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler tarafından Malatya merkezde bulunan ve büyükşehir sorumluluğunda olan süs havuzları ile çeşmelerin periyodik olarak temizlendiği, arızalı olanlarda da bakım ve tamirat yapıldığı belirtildi. Fen işleri Dairesi Başkanlığı Enerji Aydınlatma Müdürlüğü ekipleri tarafından haftalık olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında öncelikle süs havuzlarının genel temizliğinin yapıldığı, ardından da havuzlar içerisinde yer alan aydınlatma sistemlerinin kontrol edilerek gerekli müdahalelerde bulunulduğu ifade edildi

SCADA SİSTEMİ KURULACAK

Açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çeşmeler de yine periyodik olarak temizlenirken, özellikle musluk, lavabo ve giderlerinde sorun olan çeşmeler baştan sona elden geçirildikten sonra tekrar hizmete sunuluyor. Öte yandan Enerji Aydınlatma Müdürlüğü teknik personelleri tarafından da havuzlarda uzaktan kumanda ve arıza tespiti amacıyla scada sistemi kurulumu çalışmalarına da başlanacak” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 482
Bu Ay : 6462
Toplam : 6462

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom