Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi tarafından yol yapım çalışmaları, ilçenin muhtelif bölgelerinde aralıksız devam ediyor.

Yol Çalışmaları Devam Ediyor Malatya Haber

Bu kapsamda Orduzu Mahallesi’nde asfalt çalışmaları devam ederken, Alişar Mahallesi’nde ise ikinci kat sathi asfalt için temel malzeme serimi yapılıyor.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Battalgazi ilçesinin muhtelif bölgelerinde yol yapım çalışmaları sürüyor. Çalışmalar kapsamında Orduzu bölgesi Vaizpınarı, Elmasuyu ve Kültür mahallelerinde asfalt çalışması yapılıyor. Bu kapsamında 5 km’lik yolun tamamı asfaltlanmış olacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Alişar Mahallesi’nde de yol yapım çalışmalarının aralıksız devam ettiği, çalışmalar kapsamında ikinci kat sathi asfalt için temel malzeme seriminin ise yapıldığı belirtildi. Temel malzeme serimi sonrası 8 km’lik yolda asfalt çalışmasına başlanılacağı kaydedildi.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Bölge halkı ise yapılan çalışmalardan oldukça memnun. Alişar Mahallesi sakinlerinden Fahri Ermiş, “Yıllardır bizim yollarımız yapılmıyordu. Allah başkanımızdan razı olsun. Yani bugün bu yollar yapılıyorsa başkanımızın sayesinde. İnşallah bundan sonrada yollarımız bakımlı olur, temiz olur, bizler de başkanımıza dua ederiz. Şimdi bizim Alişar bölgesi sahil bölgesi. Sahil yolu da yapılacak. Buralar turistik bir yer. Yollarımız güzel olursa buraya insanlar piknik yapmaya, gezmeye, çay içmeye gelmeleri daha rahat olur. Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ali Güler isimli mahalle sakini ise, “20 yıldır beklediğimiz hizmetler nihayet geldi. AK Partili belediyelerden Allah razı olsun. Başkanımız Selahattin Beye çok teşekkür ederim. Alt yapı sorunlarımızı giderdi. Ulaşım sorunlarımız çözüldü. Başkanımızın bu başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Gereken ne ise elinden geldiği ölçüde yapıyor” ifadelerini kullandı.

Abdulkadir Ermiş de, hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Devletimizden Allah razı olsun. Başkanımız güzel çalışmalar yapıyor. Şimdiye kadar böyle bir çalışma ne yazık ki görmedik. Dört dörtlük çalışıyorlar. Başkanımız Selahattin Gürkan’dan Allah razı olsun. AK Parti’ye güvenmeye devam edeceğiz. Yıllardır görmediğimiz bu çalışmalar şükürler olsun AK Partili belediyeler tarafından gerçekleştiriliyor. Çalışmalardan biz razıyız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 517
Bu Ay : 2046
Toplam : 2046

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom