Polat Akademisyenleri Ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya İnönü Üniversitesi’nin ev sahipliğinde bu yıl dördüncüsü yapılan İslam Aile Hukuku Semineri için Malatya’ya gelen İlahiyat ve İslami İlimler Fakültelerinde görev yapan öğretim üyelerini akşam yemeğinde ağırladı.

Polat Akademisyenleri Ağırladı Malatya Haber

Düzenlenen yemeğe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Haydar Şahin, Mehmet Çınar ve Muammer Zafer, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Çeker, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Abdullah Acar, Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Abdullah Çolak ile öğretim üyeleri katıldı.

Türkiye’nin saygın üniversitelerinden Malatya’ya gelen akademisyenlerini ağırladıkları için çok mutlu olduklarını belirten Başkan Polat, “Malatya’da sizleri ağırlamak, bizim için çok büyük bir onurdur. Bizim aile hayatımızda imam hatibin çok ayrı bir yeri vardır, çünkü benim eğitim hayatına devam eden 4 çocuğum var ikisi imam hatip lisesi mezunu, diğer ikisi de şu anda imam hatip lisesinde okuyor. Çocuklarımıza İslamiyet’i, Kuran-ı Kerim’i, mukaddesatımızı doğru, düzgün, hurafeden arındırılmış şekilde öğretmemiz çok önemli, hepimize bu konuda çok fazla görev düşmekte. Sizler gibi ilim ve irfan sahibi, dini gerçek tarafıyla izah edip eğitimli ve donanımlı gençliğin yetişmesinde önemli görevler üstlenen akademisyenlerle birlikte olduğumuz için sevinçliyiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 268
Bu Ay : 4697
Toplam : 4697

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom