Yazıhan'a Araç Takviyesi

Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk'ün girişimleri sonucu Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı'ndan Yazıhan Belediyesine, damperli kamyon, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ise tam donanımlı yol süpürme aracı hibe edildi.

Yazıhan'a Araç Takviyesi Malatya İlçe

Birçok projeye imza atan Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Yazıhan Belediyesi'nin araç filosuna yeni katılan 2015 model olan bir adet damperli kamyon, bir adet tam donanımlı yol süpürme aracı ve belediye olarak da 196 adet yeni çöp konteynırının tanıtımını yaptı. Başkan Nevzat Öztürk, “Yazıhan Belediyesi olarak geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Yeni aracımız 33 mahallemize hizmet verecek. Alınan yeni süpürge aracımız temizlik işlerimizdeki performansımızı daha da artıracak. Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, Malatya milletvekillerimize, Türkiye Belediyeler Birliğimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Altyapıdan üst yapıya, temizlikten, sosyal etkinliklere kadar her alanda Yazıhan ilçesinde yaşayan herkesin isteğine cevap vermeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Öztürk, “Yazıhan mahallelerimizde çöpler haftada 2 gün alınıyor. Çöplerin toplanması konusunda fazla şikayet almıyoruz. Bu personelimizin başarısıdır, onlara teşekkür ediyorum. Çöp toplamada olduğu gibi diğer tüm belediye hizmetlerimizde de vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız, çöplerini kovaların dışına değil içine atmaları. Hemşehrilerimizi bu konularda duyarlı olmaya çağırıyorum. Artık Yazıhan da çevre temizliği kültürümüz oluşsun istiyoruz. Temizlik zaten dinimizin gereklerinden biridir. Bizler küçüklerimize örnek olalım. Gelecek nesillerimize temiz bir yaşam sunalım” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 337
Bu Ay : 1866
Toplam : 1866

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom