Milli Takım Sporcularına Moral Ziyareti

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından, genç yeteneklerin milli forma altında yarışmalarını sağlamak adına düzenlediği "Milli Takımlar Kampı" Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliğinde Malatya’da gerçekleştiriliyor.

Milli Takım Sporcularına Moral Ziyareti Malatya Spor

Malatya Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımı Antrenörleri nezaretinde 15 gün boyunca Malatya’da sıkı bir kamp dönemi geçiren milli takımda Malatya'yı Alican Şeker, Arda Mecit Genç, Uğur Bayer, Eray Akbaş temsil ediyor. Kampta toplam 37 sporcu bulunuyor.

Masa Tenisi Yıldız Kız-Erkek Milli Takım kampını ziyaret eden Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şefik Şengün, antrenmanı izleyip sporculara moral verdi. Ziyarete, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar ile yol ve altyapı koordinasyon daire başkanı Mehmet Mert de katıldılar. Masa tenisi başantrenörü Ömer Tekin’den, kampla ilgili bilgiler alan başkanvekili Şefik Şengün, Malatya’nın sporun her branşında başarılı sporcular yetiştirdiğini, Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün birçok branşta Malatya’yı temsil ettiğini söyledi.
Masa tenisinde Malatya’nın Süper Lig’de olduğunu belirten baş antrenör Tekin, “Büyükşehir Belediyespor kulübümüzün kız ve erkek takımları Süper Lig'de mücadele ediyor. Birçok oyuncumuzu da milli takıma gönderdik. Başarılı sporcuların yetişmesi bizleri de mutlu ediyor. Bize bu desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şefik Şengün ile Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar antrenman sonunda kampa katılan sporcu ve antrenörlere çeşitli hediyeler dağıttılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 695
Bu Ay : 1213
Toplam : 1213

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom