Leylekpınar Mahallesi Yolu Asfaltlandı

Kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını Malatya merkezde de sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi Battalgazi ilçesine bağlı Leylekpınar Mahallesinde asfaltlama çalışması yaptı.

Leylekpınar Mahallesi Yolu Asfaltlandı Malatya İlçe

Orduzu bölgesinde bulunan yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki mahalle yolunun tamamını asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, bölgede daha önce Kaldırım, Vaizpınarı ve Şanlıkaya mahallelerinin yollarını da asfaltlamıştı.

6 metre genişliğinde olan yolda ilk olarak altyapı çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, yolda dolgu çalışmaları ve eğim düzeltmeleri yaptı. Alt temel malzemeyle zemin güçlendirmesinin yapıldığı yolda, son olarak 3.800 ton asfalt kullanılarak finişerle asfalt serimi yapıldı.

YOL SORUNUNUN TAMAMI ÇÖZÜLDÜ

Mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Yapılan asfalt çalışmasının çok kaliteli olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesi Orduzu bölgesinde yaşanan yol sorunlarının tamamını çözdü. Mahallemizin yolu şimdi çok güzel oldu. Önceki hali çok kötüydü. Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu sıcak havalarda zorlu şartlara rağmen kısa süre içerisinde çalışmaları tamamladılar. Baştan sona yenilenen yolumuzda toz ve çamurdan eser kalmadı. Yapanlardan da, yaptıranlardan da Allah razı olsun” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 418
Bu Ay : 1986
Toplam : 1986

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom