Hizmet Kalitesi Arttırılıyor

Yatırım ve hizmetlerin daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için yatırımlarını sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi aldığı yeni araç-gereçlerle araç altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Hizmet Kalitesi Arttırılıyor Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi, Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı uhdesinde kullanılmak üzere 3 greyder, 2 bekoloder, 1 silindir ve 1 de asfalt robotu ile ekipmanlar aldı. Yeni alınan iş makinelerinin tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi önünde bir program düzenlendi.

ÇAKIR: “KALİTELİ VE HIZLI ÇALIŞMALAR YAPILIYOR”

Malatya Büyükşehir Belediyesinin hizmet kalitesini her geçen gün artırdığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, görev süreleri içerisinde birçok yeni aracı Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne kazandırdıklarını söyledi. Sahadaki sorunları çözmek için araç gereç ve iş makineleri parkının güçlendirilmesinin gerekli olduğunu ifade eden Başkan Çakır, “Saha çalışmalarının kaliteli ve hızlı yapılması için araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığımız, Malatya’nın bütün ilçelerinde muazzam çalışmalar yapıyorlar. 2015 yılının 6 aylık bölümünde 400 kilometrenin üzerinde yol çalışmaları yaptık. Bu çalışmaların tamamını kendi personelimiz yapıyor. Hiçbirini ihale etmiyoruz. Asfalt altyapısını da kendi tesislerimizde üretiyoruz. Bu üretim ve çalışmalar mali tabloya olumlu yansıyor” dedi.

Sahada 30’un üzerinde greyderin çalıştığını kaydeden Başkan Ahmet Çakır, “Bu filoya 3 adet daha greyder ekledik. Ayrıca 2 bekoloder, 1 silindir, 1 tuzlama aparatlı asfalt robotu ile sahadaki iş verimliliğini daha da yukarı çıkaracağız” şeklinde konuştu.

Düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Genel Sekreter Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar Daire Başkanları ile teknik personeller katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 289
Bu Ay : 912
Toplam : 912

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom