Grup Yolundaki Asfaltlama Tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Fırıncı, Söğüt, Elmalı grup yolunda sürdürülen asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Grup Yolundaki Asfaltlama Tamamlandı Malatya Haber

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Battalgazi ilçesine bağlı grup yolunda uzun zamandır asfaltlama çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesinin, 5 kilometre uzunluğundaki yolu asfaltlayarak trafiğe açtıği belirtildi. Açıklamanın devamında, “Bölgede daha önce Fırıncı, Gülümuşağı, Uluköyü bir birine bağlayan 24 kilometre uzunluğundaki grup yolunu yapan Büyükşehir Belediyesi; Fırıncı, Söğüt, Elmalı grup yolunu da yaparak bölgenin ulaşım sorununu çözdü. Yıpranan yolda ilk olarak şarampol temizliği yapan Büyükşehir Belediyesi, kısmi kaplama ve dolgu çalışmaları da yaparak yolu asfalta hazır hale getirdi. Bu çalışmaların ardından 5 kilometre uzunluğundaki yol, sathi kaplama asfalt ile kaplandı” bilgisi verildi.

Yapılan asfalt çalışmalarını değerlendiren bölge halkı, yapılan hizmetten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. Eski yolda araçların gidip gelmekte zorlandığını ifade eden vatandaşlar, “Yolumuzun önceki hali çok kötüydü. Yolun her tarafında çukurlar ve bozulmalar vardı. Araçlarımız çok zarar görüyordu. Sorunumuzu Büyükşehir Belediyesine ilettik. Büyükşehir Belediyemiz de sorunumuza kayıtsız kalmadı. Sağ olsunlar bu sıcak havalarda zor şartlarda bizim sorunlarımızı çözdüler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 859
Bu Ay : 2427
Toplam : 2427

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom