CHP'liler Kök Hücre Bağışında Bulundu

Azra bebek için başlatılan kök hücre bağışı kampanyası her geçen gün büyürken, son olarak CHP Gençlik Kolları tarafından yapılan organizasyon ile kök hücre için kan bağışı yapıldı.

CHP'liler Kök Hücre Bağışında Bulundu Malatya Yaşam-Sağlık

Akşam gerçekleştirilen kan bağışına katılan ve kök hücre için bağışta bulunan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, "Bizim sadece gençlik kolları değil gençlik kollarında iki arkadaşımızın özelikle çabası ve duyarlılığı sayesinde bu gün bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Biz de bu arkadaşlarımızın duyarlılığına katkı sunmak istedik. Hem Azra bebek için hem de Azra bebekler için kök hücre noktasında değerlendirmek için kan veriyoruz” dedi.

Bütün Malatyalıları ve Türkiye genelindeki herkesi kan bağışı konusunda duyarlı olmaya çağıran Kiraz, “Kan sürekli ihtiyaç olan bir madde sadece belli dönemlerde ihtiyaç olan bir madde değil. Dolayısıyla kana hepimizin her dönemde ihtiyacı olabilir dolayısıyla vatandaşlarımızın daha duyarlı olması gerekiyor. Bu günkü etkinliği hem böyle kan vererek desteklemek istiyoruz hem de vatandaşlarımızı böyle bir duyarlılığa davet etmek için bu programı düzenliyoruz”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 219
Bu Ay : 1787
Toplam : 1787

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom