Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruluyor

Battalgazi Belediyesi tarafından, altyapı hizmetlerinde kullanılmak amacıyla konkasör üretim tesisi ile sıcak asfalt üretim tesisi çalışmaları devam ediyor.

Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruluyor Malatya Haber

Her iki tesisin faaliyete başlaması ile birlikte hem hizmet üretimi hem de hizmet kalitesi artacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Battalgazi Belediyesi tarafından her iki tesisin ihalesinin yapıldığı, çalışmaların ise aralıksız devam ettiği belirtildi. Konkasör Tesisleri’nin Temmuz ayı içerisinde üretime geçmesi beklenirken, Sıcak Asfalt Tesisi’nin ise Eylül ayı içerisinde üretime geçmesi planlanıyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Abdulvahap Şerefhanlı, Nevzat Aslan ve Beydağı Mahallesi Muhtarı Mahmut Pesen ile birlikte konkasör ve sıcak asfalt üretim tesisinin kurulacağı alanda incelemelerde bulundu. Başkan Gürkan, her iki tesisin kurulması ile birlikte önemli bir ihtiyacın giderileceğini söyledi.

Başkan Gürkan, altyapı hizmetlerinin daha kaliteli ve daha verimli yapılması noktasında konkasör ve sıcak asfalt tesisinin önemli olduğunu belirterek, her iki tesisin faaliyete geçmesi ile birlikte hizmette verimliliğin artacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 316
Bu Ay : 4342
Toplam : 4342

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom