Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamaları Gerçekleşti

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile Malatya’da 3 vali yardımcısı ile 7 ilçe kaymakamının yeri değişti.

Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamaları Gerçekleşti Malatya Haber

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayından sonra bugünkü Resmi Gazetede yayımlandı. Kararda Malatya’da 3 vali yardımcısının başka ile ataması yapıldı. Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz Ankara Vali Yardımcılığına, Latif Memiş Sakarya Vali Yardımcılığına ve Abdullah Abid Öztoprak ise Kalecik Kaymakamlığına atandı. Malatya Vali yardımcılıklarına ise Düzce Vali Yardımcısı Miktat Alan, Cizre Kaymakamı Mehmet Şamil Horasanlı ve Nazımiye Kaymakamı Bülent Güven getirildi.

Vali yardımcıların yanı sıra 7 ilçenin de kaymakamı değişti. Karar göre Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne atandı. Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, Siirt Vali Yardımcılığına atanırken Hekimhan Kaymakamı Mesut Çoban ise Espiye Kaymakamlığına atandı Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar Ağrı Vali Yardımcılığına, Kuluncak Kaymakamı Hasan Gündoğdu Kovancılar Kaymakamlığına, Yazıhan Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, Erzurum Vali Yardımcılığına ve Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal ise Özalp Kaymakamlığına atandı.

Bu arada Malatya Valiliği Kaymakam Adayları Medeni Bakır Altınyayla Kaymakamlığına, Yusuf Turan ise İkizce Kaymakamlığına atandı. Malatya İl Hukuk İşleri Müdürü Şükrü Özcan’da son atama kararı ile Kütahya Vali Yardımcılığına getirildi.

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Malatya’nın Darende ilçesi Kaymakamlığına Mazgirt Kaymakamı Ali Türk atanırken Doğanşehir Kaymakamlığı’na ise Pertek Kaymakamı Memiş İnan atandı. Akçadağ Kaymakamlığı’na Tufanbeyli Kaymakamı Serdar Demirhan, Hekimhan Kaymakamlığına Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, Yazıhan Kaymakamlığına Saimbeyli Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Kuluncak Kaymakamlığına Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir ve Doğanyol Kaymakamlığına ise Tokat’ın Yeşilyurt Kaymakamı İsmail Toprak atandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 290
Bu Ay : 2834
Toplam : 2834

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom