Fatih Kumtepe Güven Tazeledi

Darendespor kongre yaptı. Yapılan kongrede mevcut kulüp başkanı Fatih Kumtepe yeniden başkan seçildi.

Fatih Kumtepe Güven Tazeledi Malatya Spor

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapılan kongrede 117 üyesi bulunan ve bu üyelerden 80 oy alarak üçüncü dönemdir başkanlığa seçilen Fatih Kumtepe, oy kullananlara teşekkür etti.

Fatih Kumtepe, “1. Amatör kümeye çıktığımız için çok mutluyuz. Tekrar başkan seçildim, tüm üyelere teşekkür ediyorum. Hedefimiz büyük iyi bir takım oluşturmak, bu hedefimiz için çalışacağız. Öncelikle takımın başına iyi bir hoca bulacağız, birkaç da futbolcu alacağız. Kongremize katılan Sayın Belediye Başkanımız Süleyman Eser’e de teşekkür ediyorum. Darendelilerin de desteklerini bekliyoruz” dedi

Kongreye katılan Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser de, “Başkanımız Fatih Bey'i ve yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Bizim markamız Darende ve Darendeli olmak. Zaten markayız söylemeye gerek yok, biz Darende’mizi bir santim ileriye götürmek için bütün mücadeleleri beraber yapacağız. Her gün sizinle beraberiz birlikte güzel şeyler yapalım. İnşallah bu sene spor kulübündeki kardeşlerimizle beraber güreşleri de yapacağız. Tekrar başkan seçilen Fatih Hocamı kutluyorum. Her zamanda Darendespor kulübünün yanında olacağım. Başkan ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini de bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 311
Bu Ay : 829
Toplam : 829

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom