Havuzlar Hizmete Açıldı

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait açık ve kapalı yüzme havuzları, yıllık bakım ve onarım çalışmalarının ardından halka açıldı.

Havuzlar Hizmete Açıldı Malatya Haber

Orduzu Pınarbaşı’ndaki yarı olimpik havuzun yüzmek isteyen vatandaşlar için, şehir merkezindeki Osman Çağlı Yüzme Havuzunun ise yüzme kursları için kullanılacağı belirtildi.

Havaların ısınmasıyla birlikte sıcaktan bunalan vatandaşların dört gözle beklediği açık havuz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bakım, onarım işlemlerinin ardından hizmete açıldı. Orduzu Pınarbaşı'nda bulunan Olimpik Açık Yüzme Havuzunun programı açıklandı.

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri 09.00-15.00, Cuma günü ise 09.00 ila 13.00 arası havuzun il spor merkezleri tarafından kullanılacağı kaydedildi.

Vatandaşlar ise havuzu Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri 15.30 ila 19.00 saatleri arasında kullanabilecekler. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bayanların da havuzdan en iyi şekilde yararlanabilmesi için Cuma günleri 13.30 ila 19.00 arasını bayanlar seansı olarak belirledi. Cuma günü Olimpik Yüzme Havuzunda sadece bayan personellerin hizmet vereceği de kaydedildi. Havuzda Pazartesi günleri genel temizlik yapıldığı ve günlük girişlerin 10 TL olacağı ifade edildi. Şehir merkezindeki Osman Çağlı Yüzme Havuzunu ise daha çok spor kursları yüzmeyi öğretmek ve geliştirmek için kullanacak. Malatya’da birkaç özel işletmenin dışında neredeyse yok denecek kadar az olan üstü açık yüzme havuzları, Orduzu’daki havuzda zaman zaman yoğunluk yaşanmasına neden oluyor. İnönü Üniversitesi açık havuzunun tadilatta olması ve 2 yıldır hizmet verememesi nedeniyle, tüm yoğunluğu Orduzu’daki havuz çekiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 453
Bu Ay : 3897
Toplam : 3897

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom