Kaçanın Sonu Olur

Millet Partisi Malatya İl Başkanı Sait Korkut, eğer bu millet bu dört partiyi meclise gönderdiyse milletvekilleri de sadece o koltuklara oturmak için oraya gitmemeli, bu milletin davaları ve dertlerine de ortak olmalı diye konuştu.

Kaçanın Sonu Olur Malatya Siyaset

Millet Partisi Malatya İl Başkanı Sait Korkut, 7 Haziran Genel Seçimlerinden bu yana gelişen süreci değerlendirdi.
Millet Partisi İl Başkanı Sait Korkut 7 Haziran seçimlerinden sonra mecliste dört tane pehlivanının bulunduğunu ifade ederek, “Bu dört pehlivandan hangisi korkup meydandan kaçarsa onun sonu olur” ifadelerini kullandı.

7 Haziran seçimlerinin kader seçimi olduğunu belirten Korkut “Milletimiz bu seçimde hiçbir partiyi tek başına iktidar yapmadı, milletimiz seçimde koalisyon olsun mesajı verdi. Şu anda dört parti mecliste ama bir araya gelmeleri bana göre mümkün görünmüyor, kiminin kırmızı çizgisi, kiminin beyaz çizgisi, kiminin de siyah çizgisi var. Benim için ülkem önemlidir, milletim önemlidir diyen parti maalesef yok. Eğer bu millet bu dört partiyi meclise gönderdiyse milletvekilleri de sadece o koltuklara oturmak için oraya gitmemeli, bu milletin davaları ve dertlerine de ortak olmalı ama onlar sadece koltuk sevdalarının peşine düşmüşler” diye konuştu.

Ülkede bir karamsarlık ortamının olduğunu sözlerine ekleyen Korkut “Şu anda yatırımlar durdu, bu gün dört tane pehlivan meydanlarda pehlivanlardan hangisi korkup kaçarsa onun sonu olur, bu meydanda kimse kaçmamalı, milletin bu iradesini asla küçümsememeli ve saygılı olmalılar. Bu tabloda tek başına iktidarlık yok ve dolayısıyla her parti düşüncelerini, beyaz çizgisini, kırmızı çizgisini ancak tek başına iktidara geldiğinde uygulamalı ve dikkate almalı” dedi.
Millet Partisi olarak seçim barajını aşamadıklarını hatırlatan Korkut, “Mecliste olan partiler 2000’li yılların öncesinin sıkıntılarını düşünsün, eğer o günlerin tekrar yaşanmaması isteniyorsa bir an önce kim kiminle kuracaksa hükümeti kursunlar” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 854
Bu Ay : 8000
Toplam : 8000

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom