Başsavcı'dan Erkoç'a Veda Ziyareti

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına tayini çıkan Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’a veda ziyaretinde bulundu.

Başsavcı'dan Erkoç'a Veda Ziyareti Malatya Haber

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Sayın Başsavcımız Malatya’da başarılı ve değerli hizmetler vermiştir. Ben Başsavcımızın Denizli'de de aynı şekilde en iyi hizmeti vereceğine inanıyorum. Bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum. Malatya’da bulunduğu süre içerisinde yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı da kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ise, “Malatya’da bulunduğum süre içerisinde tüm devlet kurumlarından ve Malatya halkından büyük bir destek görerek hizmet ettim. Şüphesiz devlete ve millete hizmet etmek bir bayrak yarışıdır. Bayrağı belli bir noktada alırsınız daha yukarılara taşırsınız. Sonra yeni gelen yarışmacıya teslim edersiniz. Malatya önemli dostluklar kazandığım ve hep iyilikler gördüğüm bir yer oldu. Biz sadece görevimizi yaptık. Malatya’da görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Erkoç, Başsavcı Mustafa Alper’e plaket takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 519
Bu Ay : 2087
Toplam : 2087

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom