Vatandaşlardan İftar Çadırına Büyük İlgi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, hafta sonunda vatandaşlarla Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda bir araya geldi.

Vatandaşlardan İftar Çadırına Büyük İlgi Malatya İlçe

Başkan Gürkan, Ramazan ayının sağlık, sıhhat ve bereket içinde geçmesi temennisinde bulundu.
İftar Çadırı’nda yapılan programa katılan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederek, “Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun. Daha nice Ramazanlara sağlık, sıhhat ve bereket içerisinde girmenizi Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Ramazan çadırının oluşumunda gayret gösteren Battalgazi Belediyemizin ilgili başkan yardımcılarına, Kültür Müdürlüğü’ne, personellerimize teşekkür ediyorum.

Ayrıca iftar yemeğinin karşılanması noktasında bizlere destek olan sponsorlarımıza da teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerifin memleketimize barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Allah her şahsa ancak gücü yettiği kadar sorumluluk yükler. Ey Rabbimiz unutur ve hataya düşersek bizi sorguya çekme. Ey Rabbimiz bizim gücümüzün yetmediği şeylerden bizi sorumlu tutma. Ey Rabbimiz bize acı, bizi bağışla. Sen bizim Rabbimizsin, kafir kavimlere karşı bize yardım et” dedi.

Başkan Gürkan’ın yaptığı konuşma sonrası Kur-anı Kerim tilaveti ve dini sohbetle program devam etti. İftar programı, Başkan Gürkan’ın vatandaşlara yemek dağıtması ve ardından da akşam ezanı ile birlikte yapılan iftarla son buldu. Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda 4. gün iftar yemeğini ise, hayırsever iş adamı İbrahim Kaçan karşıladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 579
Bu Ay : 8638
Toplam : 8638

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom