BAL Ligi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Yeşilyurtspor’da uzun süren sessizlik dönemi Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın kulübe tam destek açıklaması yapmasıyla son buldu.

BAL Ligi Malatya Spor

Alt yapıdan A takıma, tesisleşmeden spor okullarına kadar sil baştan yeni bir sistem oluşturmayı hedefleyen turuncu yeşilliler, Türkiye’de örnek bir kulüp olmak için düğmeye bastı.

Malatya’yı gelecek yıl da 44 Malatyaspor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Yeşilyurtspor’da önümüzdeki sezonun ve gelecek yılların planlanmasına başlandı. 7 Haziran Genel Seçimleri ve Yeşilyurt Kiraz Festivali nedeniyle, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile geniş kapsamlı bir zirve yapma fırsatı bulamayan yönetim, merakla beklenen büyük istişare toplantısını hafta içi gerçekleştirerek, Kulübün yeniden yapılandırılması konusunda başkan Polat’dan tam yetki aldı.

TAŞAR İLE RESMİ SÖZLEŞME İMZALANACAK

Dursun Sucu başkanlığındaki yönetim daha önce prensipte el sıkıştığı Mustafa Taşar ile resmi olarak anlaşmaya vardı. Mustafa Taşar’ın birkaç gün içinde resmi sözleşmeye imza atacağı ifade edildi. Teknik heyetiyle birlikte gelecek sezon için A takım başta olmak üzere alt yapıdaki tüm kategorilere kadar kapsamlı bir hazırlık programı oluşturacak Taşar’ın daha sonra kamp planlamasını yapacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 362
Bu Ay : 5556
Toplam : 5556

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom