17 Haziran Türkiye Gündemi

17 Haziran 2015 Türkiye Gündemi

17 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı

- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00'te Kenya Büyükelçisi Kiema Kilonzo'nun, saat 14.45'te Filistin Büyükelçisi Faed Khaled Mustafa'nın, saat 15.30'da Litvanya Büyükelçisi Audrius Bruzga'nın güven mektuplarını kabul edecek, saat 16.15'te TBMM Başkanı Cemil Çiçek'i kabul edecek.

Başbakan Davutoğlu’nun programı

- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çankaya Köşkünde Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) heyetlerini ayrı ayrı kabul edecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Ordu İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek, İl Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alacak ve basınla sohbet toplantısına katılacak.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 09.30'da Türkiye Milli Botanik Bahçesi'nin tanıtımını yapacak, saat 14.30'da Arazi Parsel Tanımlama Sistemi'nin Sayısallaştırılması Projesi'nin hava fotoğrafı çekim aşamasının açılışı için yapılacak toplantıya, saat 16.00'da hava fotoğrafı çekiminin açılış uçusuna katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Çağlayan Adliyesi’nde saat 10.00’da AK Parti İstanbul Milletvekili olarak mazbatasını alacak ve ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda saat 10.45’t, İl Başkanı Selim Temurci’yi ziyaret edecek.

Siyasi partilerin programı

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 11.00'de TOBB, TESK, TÜRK-İş, TİSK, ve Türkiye KAMU-SEN Başkanlarını, HAK-İŞ, Memur-SEN, Başkan yardımcılarını, TZOB Genel Sekreteri ve Türkiye-AB KİK Sekreterini, saat 12.00'de MÜSİAD heyetini kabul edecek, saat 13.00'te CHP'li Belediye Başkanları Toplantısı'na katılacak.
- HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, saat 15.00'te TÜSİAD, saat 17.15'te MÜSİAD heyetleriyle görüşecek.
- Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Vatan Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nda saat 12.00’de, Suriye’nin Kuzeyinde yaşanan gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulunacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi Akca, saat 10.00'da Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü Programı'na, saat 11.30'da fotoğraf sergisi açılışına katılacak.
- Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in Türkiye Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı olmasıyla ilgili, saat 14.00'te toplantı yapılacak.
- Jandarma Genel Komutanı Abdullah Atay, saat 10.30'da "Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesi" kapanış toplantısına katılacak.
- Almanya, İngiltere ve Fransa'nın Ankara Büyükelçilikleri, saat 11.30'da ağaç sahiplendirme etkinliği düzenleyecek.
- Eğitim-Sen üyeleri, saat 12.00'de "Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Temelli Şiddet" başlıklı araştırma sonuçlarını, düzenleyecekleri basın toplantısıyla duyuracak.
- Kapatılan Polis Koleji ve Polis Akademisi öğrencileri, saat 11.00'de Anayasa Mahkemesi önünde basın açıklaması yapacak.
- İHD İstanbul Şubesi’nde saat 13.00’te, Berkin Elvan’ın doğum günü dolayısıyla anma töreni ve basın açıklaması düzenleyecek.
- Üsküdar Belediyesi Zabıta ve Ruhsat Müdürlüğü Ekipleri, Üsküdar Belediyesi önünde saat 09.30’da hareketle; fırın ve imalathanelerde denetimlerde bulunacak.
- Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, Eresin Topkapı Otel’de saat 09.30’da, Kudüs ve Mescid-i Aksa’da gerçekleştirecekleri “Mescid-i Aksa’da bir sofra da sen kur!” çalışmasına ilişkin basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------
- Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası Romanya ve Macaristan'da devam ediyor. Türkiye’nin, ikinci tur maçında saat TSİ 16:30 Karadağ ile karşılaşacak.
- 2015 Avrupa Oyunları (Bakü 2015) devam ediyor. Günün programı şöyle:
Boks

Selçuk Eker 56 kg
Adem Avcı 64 kg
Önder Sıpal 69 kg
Cem Karlıdağ 81 kg
Tekvando
Servet Tazegül 68 kg
Hatice Yangın 57 kg
Masa Tenisi
Ahmet Li
Melek Hu
Voleybol
18:00 Türkiye - Belçika
Güreş
Seza Akgül 57 kg
Mustafa Kaya 65 kg
Soner Demirtaş 74 kg
İbrahim Bölükbaşı 97 kg


- İstanbul Başakşehir Arnavut oyuncu Sokol Cikalleshi ile bugün saat 12.00’de Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda sözleşme imzalayacak.
- TFF başkan aday adayı Haluk Ulusoy, hedeflerini ve projelerini kamuoyuyla paylaşacağı basın toplantısı saat 15.00’te, TSYD Levent’te yapılacak.
- 23-28 Haziran’da Bozcaada’da düzenlenecek olan “Kiteboard Avrupa Şampiyonası” basın toplantısı saat 10:00’da Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli’nin katılımıyla gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 234
Bu Ay : 969
Toplam : 969

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom