TÜFAD Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Malatya Şubesi, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

TÜFAD Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi Malatya Spor

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şubesi'nde gerçekleştirilen olağan genel kurula, MASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, Malatya Saha Komiserleri Başkanı Nurettin Karaağaç, futbol il temsilcisi kahraman Fırat, TÜRFAD Başkanı Mahmut Cücemen, Faal Hakem ve Gözlemciler Denek Başkanı Zafer Demir, İl Hakem Kurulu Başkanı Akın Öz ve ASGD Başkanı Akif Çelik ile antrenörler katıldı.

Olağan genel kurulda bir konuşma yapan Seyfullah Özdemir, antrenörlerin eğitici bir rol üstlendiklerini kaydederek, "Antrenör, çocuğun yetişmesinde aile kadar önemli bir yere sahiptir. Yüzlerce gencin bu anlamda sizleri örnek aldığını unutmadan bu mesleği icra etmelisiniz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde, Nihat Bayındır TÜFAD Malatya Şube Başkanlığı görevine yeniden seçildi.

Seçim sonrası bir konuşma yapan Nihat Bayındır, amaçlarının Malatya futbolunu ve antrenörlerini daha ileriye taşımak olduğunu ifade ederek, "Bizim gayemiz antrenörlerimizle birlik ve beraberlik için daha ileriye gitmek. Bu anlamda da bütün antrenörlerimizin desteğini bekliyorum" şeklinde konuştu.

Seçimde divan başkanı yardımcılığını yapan Mahmut Cücemen, yeni yönetime başarılar diledi.

Nihat Bayındır başkanlığındaki TÜFAD Malatya Şubesi yönetimi şöyle oluştu:

Cumali Dedeoğlu, Süleyman Kale, Suat Yağız, Muharrem Zeyno, Eyüp Menge, Kadir Gülver, Hacı Burak Taştekin, Sezer İnce, Serkan Erkoç, Hüseyin Ökke, Murat Taştan, Erdoğan Özdemir, Bayram Baysal, Yılmaz Aslan.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 65
Bu Ay : 1594
Toplam : 1594

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom