Gündüzbey'de Tahrip Yollar Onarıldı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından; Gündüzbey Mahallesinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kanalizasyon ve içmesuyu şebeke çalışmaları nedeniyle tahrip olan yollarda, gerekli çalışmalar yapılarak sıkıntılar giderildi.

Gündüzbey'de Tahrip Yollar Onarıldı Malatya İlçe

Gündüzbey Mahallesinin kanalizasyon ve içmesuyu ile ilgili sorunlarının giderilmesi amacıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a sorunlarını ilettiklerini ve kısa süre içerisinde dönüş yapıldığını belirten Gündüzbey Mahallesi Muhtarı Mehmet Balta, “Mahallemizin önemli sorunlarından biri olan içmesuyu ve kanalizasyon sıkıntısı yapılan çalışmalar sonucu giderildi. Ancak, çalışmalar sonrasında yollarımızın bir kısmı tahrip oldu. Bu nedenle Büyükşehir Belediyemizden bir kez daha talepte bulunduk.

Bu talebimiz de yine sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın talepleri doğrultusunda kısa süre içerisinde giderildi. Büyükşehir ekiplerimiz sokak sokak bütün bozulan yollarımızın tamiratını yaptılar.

Bu nedenle başta büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçenlere mahallemiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Gündüzbey Mahalle Muhtarı Mehmet Balta, yapılan çalışmalardan ve gösterilen ilgiden dolayı Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tamirat ekibine teşekkür plaketi verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 23
Bu Ay : 1876
Toplam : 1876

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom