YMS'de Yönetim Sessizliği Devam Ediyor

Gelecek sezon PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan Yeni Malatyaspor’da yönetim belirsizliği sürüyor.

YMS'de Yönetim Sessizliği Devam Ediyor Malatya Spor

Malatya’da Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile görüşüp, başkanlığa aday olduğunu açıklayan iş adamı Mehmet Akman’ın kongre öncesi yönetim oluşturma çalışmalarına başladığı öğrenilirken, mevcut başkan Adil Gevrek’in ise nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Kongre öncesi yeni yönetimin belirlenmesi noktasında kilit rol oynayacağı tahmin edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın salı günü Mehmet Akman’a dönüş yapacağı ve son kararını ileteceği öğrenildi. Mevcut başkan Adil Gevrek’in ise göreve devam edip etmeme yönünde net bir açıklama yapmaması kafaları karıştırırken, genç başkanın destek arayışında da istediği sonucu alamadığı iddia ediliyor.

Adil Gevrek’in futbolculara acilen yapılması gereken ödemeleri yapmaması ve yeni sezon için bir bütçe oluşturamaması gibi nedenlerden dolayı Başkan Çakır’ın Gevrek’in devam etmesine sıcak bakmadığı öğrenildi.
Öte yandan Yeni Malatyaspor ile ilgili ortaya atılan bir iddia gündem oluşturdu. Adil Gevrek’in gelecek sezon için Feyyaz Uçar ile görüşüp anlaştığı bilgisi kısa sürede camiada dalga dalga yayıldı.

14 Haziran’da yeniden kulübü almaya hazırlanan Gevrek’in mevcut takımdan 12-13 oyuncuyu kadroda tutarak Feyyaz Uçar ile yola devam edeceği iddiası, sarı-kırmızılı taraftarları memnun etmedi. Yeni Malatyaspor yönetiminden Feyyaz Uçar ile anlaşma yapılıp yapılmadığına dair herhangi bir açıklama yapılmazken, Adil Gevrek’in ekonomik tablodan dolayı Feyyaz Uçar ile devam etmeye sıcak baktığı biliniyor.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 882
Bu Ay : 3366
Toplam : 3366

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom