Başkan Çakır, Oyunu Kullandı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, oyunu Cengiz Topel Ortaokulu’nda kullandı.

Başkan Çakır, Oyunu Kullandı Malatya Siyaset

Sabah saatlerinde okula gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, işlemlerinin ardından oyunu kullandı. Daha sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Başkan Çakır, 7 Haziran seçimlerinin başta ülke olmak üzere Malatya’ya hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Seçim öncesi tüm siyasi partilerin vaat ve projelerini detaylı şekilde halka anlattığını söyleyen Çakır, “Şimdi söz sırası halkımızda. Bu seçimlerin milletimiz ve ülkemizin geleceği için, ülkemizin daha müreffeh olması için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyoruz” diye konuştu. Halk iradesinin önemine değinen Başkan Çakır, “Ülkemizin gelişmesi için, refah seviyesinin yükselmesi için öncelikle demokrasinin yükselmesi gerekiyor. Dolayısıyla bugüne kadar da hep sandığın dediği oldu, bundan sonra da yine halkın dediği olacaktır” şeklinde konuştu.

Seçimlere katılımın yüksek olması temennisinde bulunan Çakır, gördüğü kadarıyla Malatya’da katılımın iyi olduğunu söyledi. Çakır, seçim sonuçlarının Malatya ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek okuldan ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 242
Bu Ay : 2786
Toplam : 2786

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom