Büyükşehir'den UKOME Toplantısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi Mayıs ayı toplantısını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar Başkanlığı’nda yaptı.

Büyükşehir'den UKOME Toplantısı Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonu’nda yapılan UKOME (Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Mayıs ayı toplantısında çeşitli konular görüşüldü. Toplantıda, sürücü eğitim ve direksiyon sınavı güzergahının değiştirilmesi, Malatya Ankara Karayolu üzerinde bulunan TEDAŞ Kurumu hizmet binası önüne, I. ve II. Organize Sanayi Bölgesi girişlerine akıllı kavşak yapılması, il genelinde ihtiyaç olduğu tespit edilen karayolu üzerindeki 9 noktaya yaya üst geçitleri yapılması, D 300 Karayolu üzerinde İl Jandarma, MALET, Çöp Sahası ve köy yol ayrımlarının olduğu bölgeye alt geçit ve yan yolların yapılması, Kale ilçesinden geçen Malatya- Elazığ karayolunda yan yol yapılması ve gerekli önlemlerin alınması kaydıyla hız sınırının artırılması, hafriyat kamyonlarına kameralı araç takip sisteminin takılması ve denetiminin yapılması, yayalaştırma, ara durak önerileri gibi konular ve toplu taşımacılık ile ilgili diğer talepler görüşülerek karara bağlandı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından alınan kararlar Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın onayından sonra yürürlüğe girecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 551
Bu Ay : 7348
Toplam : 7348

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom