Küçük Çocukların İstekleri Yerine Getirildi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa" Projesi kapsamında Yeşilyurt ilçe sınırları içerisinde yaşayan ve çeşitli istekleri belirlenen dört çocuğa, “Keşke olsa” dedikleri isteklerini evlerini ziyaret ederek teslim etti.

Küçük Çocukların İstekleri Yerine Getirildi Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcısı Mehmet Güner ile birlikte Yeşiltepe Mahallesi’nde yaşayan Rabia, Ali, Batuhan ve Ahmet isimli yetim çocukları ziyaret ederek, “Keşke olsa” dedikleri sürpriz hediyeleri takdim etti. Yeşilyurt Belediyesi, "Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa" Projesi kapsamında Yeşilyurt ilçe sınırlarında yaşayan yetim ve öksüz çocukları belirleyerek, çocukların hayal dünyasında keşke olsa dedikleri isteklerini verilen bir forma yazmaları istenmişti. Yetim ve öksüz çocuklar tarafından doldurulan ve içeriğinde keşke olsa dedikleri istekleri bulunan formları değerlendiren Yeşilyurt Belediyesi, Yeşiltepe Mahallesi’nde yaşayan dört yetim çocuğun isteklerini de yerine getirdi.

POLAT: “ONLARIN MUTLULUKLARI HER ŞEYE DEĞER”

Bu kapsamda yetim ve öksüz çocukları evlerinde ziyaret eden Başkan Polat, “Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa projemiz çerçevesinde ilçemizdeki bütün yetim ve öksüz çocukların ziyaretlerini gerçekleştirerek onlara bir form verdik. Verilen bu forma keşke olsa dedikleri isteklerini yazmalarını istedik. ‘Keşke’ dedikleri istekler çerçevesinde de Yeşilyurt Belediyesi olarak çocukların isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İnşallah kademeli olarak bütün çocuklarımızın isteklerini karşılamaya çalışacağız, çocuklarımızı evlerinde ziyaret ederek isteklerini yerine getirmeye çalışacağız.

O kadar ilginç keşkeler var ki, keşkeler içerinde bir çocuğumuz kırmızı ayakkabım olsun diyor, bir başkası büyük bir oyuncak ayım olsun diyor, keşke umreye gitsem diyor. Keşke bisikletim keşke fotoğraf makinem olsa diyor. Bu çocuklarımızın ‘keşke’ olsa dedikleri isteklerini çok doğal ortamda ve aniden sorulan sorular çerçevesinde söylemiş oldukları isteklerini yerine getirdik. Şimdide bu çocuklarımızın isteklerini kendilerine teslim ediyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde dört çocuğumuz vardı bunlardan biri de Rabia'ydı. Rabia keşke kırmızı bir ayakkabım olsa demişti. Rabia'nın kırmızı ayakkabısını, Ali'nin bisikletini, Batuhan'nın tabletini ve Ahmet'in arabasını teslim ettik. Bu çocuklarımıza ayrıca yaş durumlarına göre de kitap setleri hediye ettik. Çocuklarımızın mutlulukları her şeye değiyor" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 27
Bu Ay : 1609
Toplam : 1609

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom