Yol Yapım Çalışmaları Hızlandırıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından yol yapım ve açma çalışmaları yaz dönemiyle birlikte hız kazandı.

Yol Yapım Çalışmaları Hızlandırıldı Malatya İlçe

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Orduzu Şanlıkaya Mahallesi Kümeevler mevkiinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve burada bir açıklama yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kimin hangi partiye oy vermediğine bakılmaksızın hizmetleri adil bir şekilde yapmanın gayreti içinde olduğunu söyledi. Başkan Gürkan, "Orduzu Şanlıkaya Mahallesi Kümevler mevkiinde yapılan çalışmaları bizzat yerinde görerek incelemelerde bulunduk. Fen işleri ekibimiz gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlarımızla gayet iyi diyaloglar kurularak yapılan çalışmalar da insanımıza layık çalışmaları yapmak için çalışıyoruz. Vatandaşımızın diğer sorunlarıyla da arkadaşlarımız yakından ilgileniyor. Ulaşımla ilgili sıkıntıları da çözmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Zaman içinde oluşabilecek sıkıntıları da ortak akılla çözeceğiz. Bu çalışmalarımızın Şanlıkaya ve Orduzu mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Orduzu Mahallesi Muhtarı Zeki Bakan ise, Başkan Gürkan ve ekibinin çalışmalarından mutluluk duyduklarını belirterek “Başkanımızla gurur duyuyoruz. Ekibinize ve size kilit taşı çalışmanız ve sorunlarımıza duyarlı yaklaşımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Şanlıkaya Mahallesi sakinleri ise, “Uzun yıllardan beri ilk defa böyle güzel bir adım atıldı. Umutlandık 5 yıl sonra buralar pırıl pırıl olacağına inanıyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 492
Bu Ay : 8551
Toplam : 8551

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom