Selahattin Gürkan'dan Kandil Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, bu gecenin insanlığın her türlü günahların beratına vesile olması temennisinde bulundu.

Selahattin Gürkan'dan Kandil Mesajı Malatya Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise, Cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayına adım adım yaklaşıldığının habercisi olan bir Berat Kandili'ni daha idrak etmenin manevi huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, bizlere Rabbimizin affediciliği ile affetmeyi, her türlü kötülük ve adaletsizlikten uzak kalmayı, insanlığa karşı duyarlı ve bağışlayıcı olmayı öğretmektedir. Berat, aynı zamanda kin, nefret ve intikam duygularını aşmak,

Yüce Yaradan'ın affına nail olma günüdür. Böyle bir günde, birey olarak, kendimizi bugünün anlam ve önemi kapsamında değerlendirerek, insanlık için, ülkemiz ve milletimiz için, birlik ve beraberliğimizin daimi için, olmamız ve durmamız gereken yer için gerekli değerlendirmeyi yapmamız gerekmektedir. Yüce Rabbimizden beratımızı isteyeceğimiz bu gecenin, insanlığa, Türk ve İslam alemine, ülkemize ve milletimize birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış getirmesini Yüce Mevla'dan niyaz ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 204
Bu Ay : 6184
Toplam : 6184

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom