Öğrenciler, Projelerini Sergilediler

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen“4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” Projesi kapsamında, Yazıhan ilçesi Hamidiye Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışı yapıldı.

Öğrenciler, Projelerini Sergilediler Malatya Haber

Programın açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, “Öğrenmeye istekli, araştıran, analiz eden, üreten bir gençlik için bilim fuarları eğitimdeki en verimli metotlardan biridir. Bugün burada öğrencilerimizin ürettikleri çalışmaları tebrik ederek, ileri ki hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir ile beraberindeki heyet, açılış kurdelesini kesti. TÜBİTAK Bilim Fuarı’nda sergilenen projeleri yakından inceleyen heyet, öğrencilere projeleri hakkında sorular sordu.
Hamidiye Ortaokulu’nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, İlçe Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Kurum Amirleri, il ve ilçe milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 71
Bu Ay : 4437
Toplam : 4437

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom